Cart

Pay

Healthy eating

43 result
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
176 Reviews

Fiber Mix drink powder - 225 g

€21,50
€95,56/kg
4.7
Rated 4.7 out of 5 stars
65 Reviews

Flavour Power Flavouring Powder - 160 g

€18,90
€118,13/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
1,437 Reviews

Protein Cream - 200 g

€13,90
€69,50/kg
4.7
Rated 4.7 out of 5 stars
321 Reviews

Instant Oats - 1000 g

€13,90
€13,90/kg
4.2
Rated 4.2 out of 5 stars
234 Reviews

Protein Ice Cream - 500 g

€36,90
€73,80/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
127 Reviews

Protein Cream - 400 g salted caramel

€20,90
€52,25/kg
4.8
Rated 4.8 out of 5 stars
391 Reviews

Rice Pudding - 1000 g

€20,90
€20,90/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
1,447 Reviews

Protein Pancake powder - 40 g

€3,50
€87,50/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
3,722 Reviews

Peanut Butter - 400 g

€13,90
€34,75/kg
5.0
Rated 5.0 out of 5 stars
343 Reviews

Nuts & Honey - 35 g

€1,70
€48,57/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
2,071 Reviews

Protein Cream - 400 g

€20,90
€52,25/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
50 Reviews

Rice Pudding - 1000 g milk chocolate

€20,90
€20,90/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
274 Reviews

Protein Cream - 400 g white chocolate flavoured

€20,90
€52,25/kg
4.8
Rated 4.8 out of 5 stars
606 Reviews

OAT & Nuts - 70 g

€2,90
€41,43/kg
4.7
Rated 4.7 out of 5 stars
48 Reviews

Chunky Protein Bar - 50 g

€3,50
€70,00/kg
4.9
Rated 4.9 out of 5 stars
485 Reviews

Crispy Protein Bar - 40 g milky

€3,50
€87,50/kg